W perspektywie aktualnej sytuacji związanej ze stanem pandemii COVID-19 pomagamy kompleksowo przedsiębiorcom w poradzeniu sobie ze skutkami ograniczenia możliwości prowadzenia przez nich działalności oraz, co kluczowe, w odzyskaniu możliwości prowadzenia regularnej działalności po zakończeniu okresów izolacji.

Nasze doświadczenie wskazuje, że procesy nakierowane na każdą zmianę - w tym zapobieganie lub eliminację skutków kryzysu - dają najlepsze wyniki, gdy podchodzi się do nich systemowo. To najlepiej charakteryzuje nasze podejście do obsługi prawnej w czasach COVID-19. Przy wszystkich naszych propozycjach skupiamy się na zapewnieniu naszym klientom poczucia pełnego wsparcia, maksymalnej efektywności naszych działań, a także bezpieczeństwie przedsiębiorstwa oraz jego organów.

 

Służymy wsparciem we wszystkich obszarach dotyczących HR, nowych technologii oraz aspektów podatkowych. 

 

Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były receptą na ekonomiczne skutki COVID-19.

COVID-19 

PRZECIWDZIAŁANIE KRYZYSOWI

WSPARCIE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

ZOBACZ JAK MOŻEMY CI POMÓC

przydatne materiały

Jesteśmy na bieżąco z rozwiązaniami wprowadzanymi przez ustawodawcę w ramach tzw. tarczy antykryzysowej, komentujemy je oraz tłumaczymy na zrozumiały język, nie zamykając się przy tym na inne rozwiązania, które w przypadku poszczególnych pracodawców mogą być lepsze od tych proponowanych przez rząd. Jesteśmy współtwórcami Tarczy Adwokackiej 2020 dla Przedsiębiorców wydawnictwa Sekcji Praktyków Prawa przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. 

Dzieląc się poniższymi materiałami mamy głęboką nadzieję, że pomogą nie tylko lepiej zrozumieć rozwiązania tarczy antykryzysowej, ale przede wszystkim z nich skorzystać.

Nasi prawnicy pozostają do Państwa dyspozycji pod adresem:

Administratorem Twoich danych osobowych jest kancelaria Kibil i Wspólnicy sp.k. (Poznańska 11 / 5b, 00-680 Warszawa). Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość. Dane, jakie podasz w formularzu przetwarzamy wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w postaci komunikacji z użytkownikami. Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość, a po tym czasie mogą być przetwarzanie przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Chronimy Twoje dane zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO). Pamiętaj, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo przenoszenia danych osobowych, a także wniesienia sprzeciwu oraz skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Kibil i Wspólnicy Sp.K.

ul. Poznańska 11 / 5b

00-680 Warszawa

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon

zadzwoń: