Szukaj

Śniadanie o Czasie tym razem w Rzeszowie

Już 31 maja spotykamy się w rzeszowskim Grand Boutique Hotel, aby porozmawiać o tym czy czas pracy może być elementem employer brandingu i jakie korzyści płyną ze zmiany nastawienia przedsiębiorców do zarządzania czasem swoich pracowników.Wraz z Déhora Polska, MindLab oraz UBP Consulting zapraszamy serdecznie wszystkie osoby odpowiadające za procesy kadrowe w organizacjach, jak i te, które odpowiadają za optymalizację procesu produkcji w dużych przedsiębiorstwach, szczególnie tych, gdzie obowiązuje praca zmianowa.


Śniadania o czasie to kameralne spotkania charakteryzujące się swobodną atmosferą.

Nasi prelegenci proponują uczestnikom tematy do dyskusji, pozostawiając przestrzeń do wymiany doświadczeń i poglądów jednocześnie ograniczając się do roli inspiratorów i moderatorów debaty. Jest to znakomita okazja do lepszego poznania się i networkingu z osobami o podobnym profilu zawodowym. Spotkanie zwieńcza wciągająca gra szkoleniowa dotycząca zarządzania czasem pracy.


Więcej o wydarzeniu mogą przeczytać Państwo na stronie wydarzenia, gdzie znajduje się również formularz zgłoszenia uczestnictwa.


www.sniadanieoczasie.pl


Wydarzenie objęte jest patronatem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej

Patron medialny: HR Standard
#CzasPracy #Harmonogram #hr #Multipokoleniowość #WorkLifeBalance #Wpływ #SamodzielnePlanowanie #Selfrostering #Komunikacja #Grywalizacja #Wyzwania #KodeksPracy #Odpowiedzialność

20 wyświetlenia

Kibil i Wspólnicy Sp.K.

ul. Poznańska 11 / 5b

00-680 Warszawa

  • White LinkedIn Icon
  • White Facebook Icon

zadzwoń: